Opticon

Znaleziono: 82 produktów

Opticon - producent dobrej jakości sprzętu w rozsądnej cenie

Opticon oferuje Wam różnego rodzaju sprzęt do obserwacji, dzięki któremu możecie zapoznać się z mikroświatem, prowadzić naziemne obserwacje, a także podziwiać odległe planety i inne ciała niebieskie. Jego teleskopy, lornetki lub mikroskopy są zróżnicowane pod względem parametrów, czy też poziomu zaawansowania, dlatego z powodzeniem mogą z nich korzystać zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowani użytkownicy.

Jaki mikroskop Opticon możecie wybrać?

Opticon przoduje w produkcji mikroskopów edukacyjnych, które bardzo dobrze nadają się do podstawowych obserwacji i badań, jak np. mikroskop Opticon Student. Część modeli mikroskopów jest też dostępna w kompaktowej wersji. Mikroskop kieszonkowy można zabrać ze sobą w teren i często korzystają z niego też przedstawiciele zawodów, w których wykonuje się precyzyjne prace, czyli np. jubilerzy lub zegarmistrzowie. Oczywiście na tym nie kończy się oferta mikroskopów Opticon. 

Obserwacja gwiazd z Opticon. Teleskop soczewkowy i zwierciadlany

Marka Opticon może Wam również zaoferować narzędzia do obserwacji astronomicznych. Teleskop Opticon Apollo to jedno z nich i jest on bardzo często wybierany do amatorskich obserwacji, przez osoby początkujące. Układ optyczny w teleskopach tej firmy jest zbudowany z dobrej jakości elementów, a jednocześnie są one dostępne w cenach na każdą kieszeń. Do wyboru macie zarówno tańsze, jak i droższe modele, zróżnicowane pod względem parametrów czy też zaawansowania ich obsługi. Z tego względu, mogą z nich korzystać użytkownicy o różnym zakresie wiedzy i umiejętnościach.

Akcesoria i części Opticon

Opticon zapewnia Wam wszystkie części i akcesoria, które są niezbędne w obserwacjach. Jeśli zdecydujecie się na ich wybór, to macie pewność, że elementy takie jak okulary czy obiektyw mikroskopowy będą kompatybilne z teleskopem/mikroskopem Opticon. Możecie też kupić całe zestawy, do których dołączone są również inne, bardzo przydatne pomoce naukowe, jak gotowe próbki laboratoryjne czy Atlas Nieba. Z takim wyposażeniem można od razu przystąpić do nauki, pracy czy badań.

pixel