Levenhuk

Znaleziono: 3 produktów

Levenhuk - producent mikroskopów i teleskopów dla każdego

Levenhuk to jedna z najbardziej znanych na świecie marek z branży sprzętu optycznego. Produkuje dobrej jakości mikroskopyteleskopy czy lornetki, które jednocześnie dostępne są w przystępnych cenach. Produkty tej firmy są doskonale znane w Ameryce Północnej, Europie czy Azji, i korzystają z nich zarówno uczniowie i studenci, jak i dorośli obserwatorzy świata.

Teleskop Levenhuk - do obserwacji gwiazd i przyrody

Teleskop to narzędzie, które wykorzystuje się głównie do obserwacji ciał niebieskich. Jego układ optyczny może składać się z soczewek lub zwierciadeł, i właśnie takie dwa rodzaje teleskopów oferuje nam Levenhuk: soczewkowe i lustrzaneTeleskopy Levenhuk charakteryzują się różnymi parametrami, a więc średnicą, zakresem powiększenia czy ogniskową, więc możecie je dopasować do swoich potrzeb, wiedzy i możliwości.

Mikroskop Levenhuk - do obserwacji mikroświata

Mikroskopy to jedna z najważniejszych kategorii w ofercie Levenhuk. Znajdziecie tu sprzęt, który z powodzeniem można wykorzystywać do nauki. Zdobywać wraz z nim wiedzę i rozwijać swoje umiejętności. Świetnie sprawdzi się w tej roli kompaktowy mikroskop cyfrowy lub mikroskop stereoskopowy, które polecamy początkującym naukowcom. Za pomocą mikroskopu biologicznego Levenhuk można już przeprowadzać bardziej zaawansowane badania. Każde z tych narzędzi można z powodzeniem wykorzystywać również w pracy zawodowej.

Co jeszcze produkuje Levenhuk?

Zarówno mikroskop, jak i teleskop Levenhuk, sprzedawane są w zestawach ze wszystkimi niezbędnymi częściami, a często też zawierają dodatkowe okulary czy obiektywy. Taka dodatkowa optyka pozwala zmieniać parametry danego sprzętu i dostosowywać je do obserwowanego obiektu. Już sama soczewka Barlowa umożliwi zwiększenie zakresu powiększenia teleskopu, a wymienić możecie też okular czy obiektyw. Zazwyczaj dołączony jest też do niego statyw teleskopowy, więc otrzymujecie kompletny sprzęt, z którym od razu można zacząć obserwacje.

Levenhuk dla małych i dużych obserwatorów

Sprzęt obserwacyjny marki Levenhuk jest bardzo chętnie wybierany przez osoby początkujące i świetnie sprawdza się jako narzędzie do nauki. Firma ta przygotowała też całą serię produktów dedykowanych dzieciom, jak np. mikroskop cyfrowy Levenhuk Rainbow D2L, dzięki czemu nawet najmłodsze pociechy mogą rozpocząć swoją przygodę ze światem nauki. Każdy, kto poszukuje dla siebie przyborów do obserwacji, znajdzie je w ofercie Levenhuk, ponieważ produkty tej marki są dopasowane do potrzeb i możliwości różnych użytkowników, a przy tym posiadają też przystępną cenę.

    pixel