Aktualności

2020-09-23

Inwentaryzacja

Inwentaryzacja
Szanowni Klienci, w związku z planowaną inwentaryzacją, która rozpocznie się w dniu 24.09 o godzinie 12:00, nastąpi wstrzymanie realizacji zamówień. Zamówienia złożone do godziny 12:00 zostaną wysłane w normalnym terminie. W trakcie inwentaryzacji można składać zamówienia a ich realizacja rozpocznie się w dniu 28.09, według kolejności ich składania. Dodatkowo w dniu 25.09 nasze Biuro Obsługi Klienta będzie pracowało od 8:00 do 16:00. Serdecznie przepraszamy za utrudnienia!
2020-05-21

Nowa dostawa - Opticon!

Nowa dostawa - Opticon!
Do naszego magazynu dotarła nowa dostawa z teleskopami marki Opticon. Wśród dostępnych modeli znajdziecie te podstawowe jak Finder oraz te bardziej zaawansowane jak ProWatcher czy Zodiac. Teleskopy tego producenta to rewelacyjne instrumenty do nauki i zabawy dla amatorów obserwacji astronomicznych.
2020-04-10

Darmowa Dostawa InPost w Teleskop.pl!

Darmowa Dostawa InPost w Teleskop.pl!
Skorzystaj z bezpiecznej, szybkiej i darmowej dostawy do paczkomatów InPost w Teleskop.pl! Teraz dla wszystkich zamówień powyżej 89zł! Pobierz aplikację, otwórz skrytkę zdalnie i ogranicz kontakt przy odbiorze! Nie czekaj do poniedziałku i odbierz przesyłkę również w weekend. Regulamin
2020-04-08

Nowa marka – KYSafe!

Nowa marka – KYSafe!
Nowa marka akcesoriów ochronnych w ofercie Teleskop.pl. Wprowadzamy do sprzedaży maseczki ochronne na twarz od KYSafe. Jednorazowe maski ochronne KYSafe Face Mask wykonano z trzech warstw włókniny i wyposażono w wygodne gumki na uszy i plastyczny nosek. Sprawdź dostępność!
2019-09-26

Inwentaryzacja zakończona!

Inwentaryzacja zakończona!
Szanowni Klienci, z radością informujemy, że inwentaryzacja jest już za nami. Teraz ruszamy pełna parą z realizacją dostaw! Serdecznie dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość.
2018-08-02

Promocja Lato Pełne Gwiazd!

Promocja Lato Pełne Gwiazd!
Tegoroczne lato pełne jest zjawisk, które zachwycą wszystkich miłośników astronomii. Z tej okazji rozpoczynamy promocję Lato Pełne Gwiazd w Teleskop.pl i obniżamy ceny wielu naszych produktów, w tym teleskopów. Regulamin
pixel